Co fotím, pokud zrovna nefotím svatby?

Co fotím, pokud zrovna nefotím svatby?

Každou fotkou vyprávím příběh. Vždy jiný, ale pokaždé jedinečný. Focení je pro mě smysl života už 8 let a neustále se snažím posouvat o krok dál. Bez čeho nemůže moje fotografická duše existovat je lifestyle – fotka, která žije. Ať už fotím cokoliv, vždy hrají hlavní roli lidé. 

Moje komerční portfolio www.oldrichhrb.cz

Můj životní sen je prostý – dávat podobu fotografiím, které potěší vás, mě i celý svět. Každá fotka musí mít svůj koncept, zapadat do většího celku a plnit svůj záměr. Zakládám si na profesionalitě. Svoji nabízím a těším se, až poznám tu vaši. Preferuji dlouhodobou spolupráci, která plodí to nejlepší ovoce, ale nebráním se ani rychlým, svižným projektům. 

Moje fotografická superschopnost je první dojem. Mám dar vidět na “první dobrou”  podobu výsledné fotografie. A během chvíle tu představu zachytím. Váš i můj čas je to nejcennější, co máme, proto z mé strany očekávejte maximální možnou efektivnost a produktivitu.

Další přidanou hodnotou z mé strany je kompletní servis. Při naší spolupráci se postarám  o veškeré přípravy focení, pokud nebudete chtít jinak. Zajistím modely, pozadí, tvorbu témat a samozřejmě i techniku. Vše bude klapat jako na drátkách, to zaručuji. Jediné, co zatím s mým týmem neumíme ovládat, je počasí. Ale pracujeme na tom!