Proč Něco Modrého?

Proč Něco Modrého?

     Snad každá žena miluje, když si může koupit něco nového. A co teprve nevěsta? Ta by dokonce podle tradic něco nového na svatbě mít měla. Ovšem nejen něco nového, ale také naopak něco starého, něco půjčeného – nejlépe od veselého a šťastného člověka, a nesmí také zapomenout na něco modrého.

     Ano, něco modrého – už chápete to spojení? Na dnešních moderních svatbách často něco modrého chybí a tak jsem se rozhodl být pro nevěsty tím „něčím modrým". Něčím nezapomenutelným a jedinečným pro jejich velký den.

 

     Rozhodl jsem se také oddělit svou osobní značku a značku svateb, abych se každé z nich mohl věnovat naplno. Abych mohl dát prostor svatbám, sdělovat nevěstám své zkušenosti, rady a doporučení. Abych mohl v den svatebního focení věnovat všechnu mojí energii lidem, kteří o to stojí a následně tyto krásné svatební momenty sdílet se světem.

     Mým cílem je mít kolem sebe lidi, kteří chápou záměr obou značek, kteří ctí mojí práci a kteří milují něco modrého. Lidi, kteří mi pomohou k tomu, aby se z něčeho modrého stala značka, která se vryje lidem do paměti podobně, jako nevěstě její svatební den.

     Jsem rád, že několik šikovných lidí kolem sebe už mám a věřím, že budou postupně přibývat. Tímto bych chtěl poděkovat za ilustraci šikovné Lucince Mannové, dále také za úchvatný web a za dávku trpělivosti JuicyFoliu a jedinečný název Něco modrého dobrému příteli Tomáši Sobelovi, který dělá super podcasty.

 

     Na blogu něčeho modrého chci sdílet svoje zkušenosti ohledně svatebního dne, svoje rady, doporučení a nápady, které už nejedna nevěsta ocenila. Já vím, takových blogů je mraky, ale přeci jenom – nezdá se vám, že se zrovna tady dozvíte něco skvělého? Já říkám ANO!

 

Tak co myslíte, nevěsty, budu pro vás já Něco modrého?