Podcast Svatby v topu #04 Povídání o svatbách s jedinečným fotografem Oldřichem Hrbem

Leoš Brabec a DJ Schafff si pozvali na kobereček Oldřicha Hrba, fenomenálního svatebního fotografa, kterého znáte pod značkou "NĚCO MODRÉHO". Pokud ne, tak šup šup na www.necomodreho.cz, www.oldrichhrb.cz nebo prozkoumejte Oldův instagram. V našem nekonvenčním rozhovoru se mimojiné dozvíte, co pro… chcete vědět víc?

Backstage video

A je to venku – naše BACKSTAGE VIDEO, ve kterém se dozvíte, co pro nás znamená focení svateb, a jak k tomuto krásnému a náročnému úkolu přistupujeme. Svatební fotky totiž nejsou o první puse nebo krájení dortu, je to o celém příběhu. O tom vašem příběhu. O smíchu i slzách štěstí, o radosti i… chcete vědět víc?

O týmu Něco modrého

Každá nevěsta by měla mít na svatbě něco modrého. A proč nezvolit něco originálnějšího než podvazek? Dovolte mi být pro vás něčím modrým a nechte mě zachytit jedinečnou atmosféru vašeho svatebního dne. Jak fotím Zvěčním všechny ty neopakovatelné chvíle, momenty štěstí, dojemné okamžiky i uvolněnou… chcete vědět víc?

A je po svatbě. Co teď?

Jé, to byla ale krásná svatba. Vsadím se, že tuhle větu jste si řekli při prohlížení vašich svatebních fotek. Ty vás i všechny vaše blízké dokážou ve vzpomínkách vrátit do toho nádherného dne, který jste společně prožili. A abyste si tuhle větu mohli říct třeba i za 5, 10 nebo klidně 30 let, je… chcete vědět víc?

Proč Něco Modrého?

Snad každá žena miluje, když si může koupit něco nového. A co teprve nevěsta? Ta by dokonce podle tradic něco nového na svatbě mít měla. Ovšem nejen něco nového, ale také naopak něco starého, něco půjčeného – nejlépe od veselého a šťastného člověka, a nesmí také zapomenout na něco modrého. Ano,… chcete vědět víc?

Co fotím, pokud zrovna nefotím svatby?

Každou fotkou vyprávím příběh. Vždy jiný, ale pokaždé jedinečný. Focení je pro mě smysl života už 8 let a neustále se snažím posouvat o krok dál. Bez čeho nemůže moje fotografická duše existovat je lifestyle – fotka, která žije. Ať už fotím cokoliv, vždy hrají hlavní roli lidé.  Moje komerční… chcete vědět víc?