O mně

O mně

      Každá nevěsta by měla mít na svatbě něco modrého. Dovolte mi být pro vás něčím modrým a nechte mě zachytit atmosféru vašeho svatebního dne. Zvěčním všechny neopakovatelné chvíle, jedinečné momenty štěstí, dojemné okamžiky plné slziček i uvolněnou a rozesmátou nevěstu na tanečním parketu. Mám rád pohodové a přirozeně vypadající fotografie, proto si vystačím s přirozeným světlem. Zachycuji váš nejkrásnější den, nijak ho nenarušuji a rád splynu s davem – dívám se skrze fotoaparát a jako dobrodruh se vydávám za těmi nejvzácnějšími okamžiky, nejjemnějšími příběhy a emocemi, které se dají zachytit jen jednou za život.

Světlo dodává fotkám celkovou atmosféru. Proměňuje chvíle prosluněné radosti od romantických okamžiků, kdy zapadá slunce i váš svatební den. Protože chci všechny ty jemné momenty lásky zachytit s dostatečnou krásou, nepoužívám žádná umělá světla. V poledne mi svatební scénu osvítí slunce nad hlavami svatebčanů a večer využiji romantické atmosféry zapadajícího slunce, díky které vytvořím kouzelné a nádherné fotografie. Nechám tak promluvit všechny momenty vašeho dne.

Na postprodukci fotografií spolupracuji s kolegou Kubou. Pracujeme spolu od jara 2017, detailně jsme procházeli jednu svatbu po druhé, abych ho naučil dívat se na věci očima fotografa. A dnes mohu s klidným srdcem říct, že v postprodukci je už lepší než já. 

Pokud se chcete „sladit” a potřebujete mít opravdovskou jistotu, že si budeme sedět, doporučuji vám předsvatební focení. Popovídáme si. Já se seznámím s vámi a vašimi představami. A vám na oplátku představím svůj fotoaparát. Tréma z focení pak určitě opadne a výsledek svatebních fotek bude excelentní.