Proč Něco Modrého?

Proč Něco Modrého?

Snad každá žena miluje, když si může koupit něco nového. A co teprve nevěsta? Ta by dokonce podle tradic něco nového na svatbě mít měla. Ovšem nejen něco nového, ale také naopak něco starého, něco půjčeného – nejlépe od veselého a šťastného člověka, a nesmí také zapomenout na něco modrého.

Ano, něco modrého – už chápete to spojení? Na dnešních moderních svatbách často něco modrého chybí a tak jsem se rozhodl být pro nevěsty tím „něčím modrým". Něčím nezapomenutelným a jedinečným pro jejich velký den.

Rozhodl jsem se také oddělit svou osobní značku www.oldrichhrb.cz a značku svateb, abych se každé z nich mohl věnovat naplno. Abych mohl dát prostor svatbám, sdělovat nevěstám své zkušenosti, rady a doporučení. Abych mohl v den svatebního focení věnovat všechnu mojí energii lidem, kteří o to stojí a následně tyto krásné svatební momenty sdílet se světem.

Mým cílem je mít kolem sebe lidi, kteří chápou záměr obou značek, kteří ctí mojí práci a kteří milují Něco modrého. Lidi, kteří mi pomohou k tomu, aby se z něčeho modrého stala značka, která se vryje lidem do paměti podobně, jako nevěstě její svatební den.

 Jsem rád, že několik šikovných lidí kolem sebe už mám a věřím, že budou postupně přibývat. Tímto bych chtěl poděkovat za za web a za dávku trpělivosti JuicyFoliu a jedinečný název Něco modrého dobrému příteli Tomáši Sobelovi, který dělá super podcasty.

Tak co myslíte, nevěsty, budu pro vás já Něco modrého?