O týmu Něco modrého

O týmu Něco modrého

Každá nevěsta by měla mít na svatbě něco modrého. A proč nezvolit něco originálnějšího než podvazek? Dovolte mi být pro vás něčím modrým a nechte mě zachytit jedinečnou atmosféru vašeho svatebního dne.

Jak fotím

Zvěčním všechny ty neopakovatelné chvíle, momenty štěstí, dojemné okamžiky i uvolněnou a rozesmátou nevěstu na tanečním parketu. Mám rád pohodové a přirozeně vypadající fotografie, proto si vystačím s přirozeným světlem. Zachycuji váš nejkrásnější den, nijak ho nenarušuji a rád splynu s davem – dívám se skrze fotoaparát a jako dobrodruh se vydávám za těmi nejvzácnějšími okamžiky, nejjemnějšími příběhy a emocemi, které se dají zachytit jen jednou za život.

Protože chci všechny ty jemné momenty lásky zachytit s dostatečnou krásou, nepoužívám žádná umělá světla. V poledne mi svatební scénu osvítí slunce nad hlavami svatebčanů a večer využiji romantické atmosféry zapadajícího slunce, díky které vytvořím kouzelné fotografie. Nechám tak promluvit všechny momenty vašeho dne.

Pokud se chcete „sladit” a chcete mít opravdovou jistotu, že si budeme sedět, doporučuji vám předsvatební focení. Popovídáme si, já se seznámím s vámi a vašimi představami. A vám na oplátku představím svůj fotoaparát a můj přístup. Tréma z focení pak určitě opadne a výsledek svatebních fotek bude excelentní.

Tým Něco modrého

Chci novomanželům odevzdávat tu nejlepší práci, rozhodl jsem se rozšířit Něco modrého o další členy, aby se každý mohl soustředit na to, co mu jde nejlépe. A funguje to skvěle! Teď bych vám rád představil náš tým.

Olda

To jsem já – vytvořil jsem Něco modrého, hlavně a nejradši fotím. Miluju ze svatebních fotek vytvářet příběhy. Za těch osm let, co se svatební fotografii věnuji, vím, že nejde jen o vyfocení obřadu, krájení dortu nebo prvního tance. Každý pár je jiný, a proto i ten jejich příběh je jedinečný.

Peťa

Víc objektivů víc vidí. Svatba je velký den a děje se toho spousta. Proto v Něco modrého nabízíme možnost druhého fotografa, kterým je Peťa. Fotí především rodinné a svatební fotky a na svatbách je mou pravou rukou. Zároveň se stará o obsah na webu a sociálních sítích.

Kuba

Fotkou ve foťáku to nekončí. Postprodukce je důležitá fáze svatebního focení. V Něco modrého je machr na úpravu Kuba. Pracujeme spolu od jara 2017, detailně jsme procházeli jednu svatbu po druhé, abych ho naučil dívat se na věci očima fotografa. A dnes mohu s klidným srdcem říct, že v postprodukci je už lepší než já.