Ceník svatebního fotografa na rok 2020

Ceník svatebního fotografa na rok 2020

Zachytit emoce, abyste si při pohledu na fotografie i po letech vzpomněli, jak jste se cítili skvěle. Fotím spíše reportážním stylem. Mám rád momenty a emoce, proto ani nefotím s blesky a využívám světelné atmosféry, která je na svatbě. Nevadí mi moc světla, ani málo světla. To, co hledám na fotografii jste vy.  

Holubička

Závazné zarezervování termínu je po zaplacení zálohy, která činí 4.000 Kč a bude odečtena z celkové částky. Přibližně měsíc před svatbou nafotíme předsvatební fotky. Lépe se poznáme a užijeme si fotící atmosféru. Můžete si domluvit vizážistku, abyste si to pro svatební den krásně natrénovali. 

 

Na svatbě pak fotím celý den od příprav po večerní zábavu, abych mohl zachytit ty nejlepší emoce a okamžiky. 

 

Po svatbě nafotím okolo 3-4tis fotografií, ze kterých vybírám cca 450-550 nejlepších fotek, které vám přibližně do 3 týdnů poctivě zpracuji. Na fotografiích převážně upravuji expozicí, barevností, nedostatky retušuji ale pleť nežehlím. Odevzdám Vám fotografie přes Pixieset, kde si můžete stahovat fotografie ve všech dostupných velikostích a posílat odkazy přátelům. Vše je v soukromí a fotogafie jsou pod heslem. Potom už jen zbývá doplacení celkové částky.

 

Smlouva obsahuje podstatné údaje o svatbě (datum, místo...), dále cenu za dílo, co obsahuje svatební balíček, exkluzivitu (že si zavazuji veškerý čas pro vás), informovanost o focení, autorská práva, harmonogram dokončení díla a jeho charakter, sankce a odpovědnost, odstoupení od smlouvy. Je taky včetně evropského GDPR.

Celková cena 26.400 Kč

- platí od 6.2.2019

co tato cena obsahuje?

  • doprava na svatbu v čr
  • předsvatební schůzku, kde probereme plán svatby 
  • celodenní fotografování na svatbě do 22:00
  • fotografie v digitální podobě ve formátu JPG ve vysokém rozlišení
  • přístup k vlastní webové prezentaci na 5 měsíců od odevzdání fotografií. Bude pro vás zřízena soukromá galerie. Přátelům pak jednoduše pošlete odkaz s heslem.
  • zálohu všech fotografií po dobu 2 let, v případě, že byste o fotky nedopatřením přišli

Doplňky ceny

  • předsvatební fotografování 1500 Kč v blízkém okolí Brna nebo individuálně
  • svatební portréty mimo svatební den (dle domluvy)

Moje zásady:
- všechny odevzdávané fotografie projdou procesem úprav 
- neupravované fotografie neodevzdávám
- odevzdávám fotografie nejpozději do 4 týdnů, obvykle do 10 dnů