Je po svatební sezoně 2016!

Je po svatební sezoně 2016!

Tak, a je po svatební sezóně 2016. Po sezóně, která pro mě byla velmi důležitá a hlavně jsem si ji užil. Nafotil jsem celkem 26 svateb a když si vezmu, že mám průměrně 1600 fotek za svatbu, tak celkem 42tis. fotek. Tolik fotek je vyfoceno za 1 vteřinu na celém světě a tak se na příští rok musím víc snažit, abych to dal alespoň na 100tis. fotek :)

Stihl jsem si i odpočnout. Byl jsem s přítelkyní na výletě v Toskánsku, v oblasti Chianti, na pár deckách vína a kouscích prosciutto. Dal jsem si dokupy myšlenky, dojmy z letošního roku a vyhecoval jsem se pro lepší fotky. Když se ohlédnu zpět, tak už květen byl pro mě klíčový. Vytvořil jsem si značku Něco modrého, která slouží k prezentaci mých nafocených svateb. Za to ještě jednou děkuji Tomáši Sobelovi, který mi se vším pomohl a samozřejmě také jeho budoucí ženě Lucce Mannové za ilustaci. V květnu jsem měl hodně krásných svateb, které perfektně nastartovaly mou svatební sezónu.
Pokračovalo to zakoupením pevných skel. Ty mi sice moc neulehčily práci, protože musím zoomovat nohama, ale daleko víc mi zlepšily kresbu fotografií. To mi taky pomohlo, ale jak všichni víme, tak to je hlavně rukama. Heh.


Během svatební sezóny jsem potkal spoustu báječných kolegů. Když budu ve stručnosti jmenovat, tak Klárku z Ty Momenty, Marušku z WeWine... Tak vám chci o nich něco napsat, proč jsou tak šikovné a proč byste s nimi měli spolupracovat nebo nějaké úžitečné tipy ke svatbě.

Mým velkým cílem je psát víc a víc článků. Akorát mi to moc nejde, tak držte palce, ať se rozepíšu :)