Instax na svatbě

Instax na svatbě

      Fotek ze svateb má každý plnou zeď na Facebooku. Co ale každý nemá je fotka v analogové podobě, která udělá na svatbě parádní atmosféru. Stačí si sebou na svatbu vzít Instax – foťák, který rovnou „plive“ fotky! V dnešním světě online je offline vzpomínka o to vzácnější a každý ji ocení – zvláště když si ji pak může připnout na ledničku nebo nástěnku.

  Udělá vám zábavu!

A má to i další rozměr – protože Vám foťák zapůjčím úplně zdarma a jediné, co platíte je „materiál“ (fotky), znamená to pro Vás i pro Vaše hosty další zábavu navíc! Každý se může vyfotit s nevěstou a fotku rovnou schovat do kapsy. Můžete pořídit fotoknihu, do které svatebčané můžou fotku vlepit a napsat k němu i vzkaz, nebo cokoliv dalšího Vás napadne. A samozřejmě pro starší generaci našich rodičů a babiček je příjemné mít i opravdovou fyzickou fotku, kterou se můžou pochlubit přátelům bez nutnosti hledání fotek online.


Pro mě jako fotografa pak vzniká skvělá atmosféra nadšených snoubenců a svatebních hostů, kteří si užívají focení a nadšeně sledují, jak se jim fotky vybarvují přímo v ruce.

To se pak fotí jedna radost! Samozřejmě večer při párty se úměrně zvýšené hladině alkoholu zvyšuje i rychlost mačkání spouště, proto doporučuji objednat přiměřené množství fotek a nastavit si „limit“.


Instax Wide
K zapůjčení nabízím foťák Instax Wide. Je spolehlivý, rychlý a jednoduchý na ovládání – stačí mačkat jen jedno tlačítko. I přes jednoduchost má skvělé podání barev a snímek je plně vybarven do dvou minut.

fotka velikosti 10x9cm
30,- Kč