Ilustrovaná svatba

Ilustrovaná svatba

Přátelé to už nejspíš vědí, protože všichni na Facebooku viděli fotku prstýnku a životní událost „zasnoubeni“. Teď se ale blíží svatba. Jak nejlépe pozvat Vaše nejbližší, aby věděli, že oznámení je opravdu od Vás, od srdce, a které si s radostí vystaví na ledničku? Kresleným svatebním oznámením!

Zapomeňte na 100x omílaná klišé a nevkusné kudrlinky. My svatební oznámení děláme jinak.

Při komunikaci si zjistíme to důležité o Vás, snoubencích. Přidáme důležité aspekty z místa konání, vizuální styl svatby a další detaily. Vše doplníme ručně malovanou grafikou. Vše s Vámi průběžně konzultujeme až do chvíle, kdy máte před sebou opravdu vaše svatební oznámení přesně na míru Vaší svatbě.

Poté můžeme zařídit i tisk, přípravu pozvánek ke svatebnímu stolu, jmenovky hostů, etiket na svatební víno a mnoho dalšího.Říkám si Lusym a živím se ilustrováním, malováním a kreslením. Kreslení mě baví, a to částečně i proto, že mi umožňuje poutavou formou vyprávět nejrůznější příběhy. A právě proto mě také zaujala možnost vytvářet svatební weby. Weby, které mohou upoutat nejen svým originálním vzhledem, ale hlavně i osobitým příběhem.

Namaluju vás
 

A ruku v ruce s vyprávěním příběhů přicházíte na scénu vy, protože je to právě váš příběh, který je základem mé inspirace a celkové vize pro vaši specifickou svatební identitu.

Jak jste se poznali? Co vás nejvíc sbližuje? A byla to láska na první pohled? Právě to je váš společný příběh, který by měl formovat vaši svatbu a pomoct mi ji co nejvěrněji vizuálně zachytit.

Ilustrace podle vás
 

Mou prací tedy není jen vytvořit pro vás svatební web a připravit doprovodné pozvánky. Mou prací je především zachytit to, co je právě na vaší lásce unikátní, a v čem tkví váš příběh.

Proto preferuji se se všemi páry setkat osobně, abychom mohli společně vymyslet, jak ten nejdůležitější den právě v jejich životě prezentovat.

Napište mi!
 

Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně. Abych mohla namalovat ilustrace podle vás co nejpřesněji, potřebuju vědět, co všechno byste si přáli. Pro inspiraci můžete kouknout do obchůdku, ale samozřejmě když přijdete s něčím úplně jiným, určitě se nějak domluvíme.

 

Tak mi napište, ať se do toho můžeme pustit!

Toto pole nevyplňujte. Slouží jen pro ověření.